KONST / Litografier / Färglitografi 13152130
nr 1315 2130
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 114/180, "arg tärndans". Motivet: 44x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:32:56
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
23 mar
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth